Gledajte: Liam Harrison, Muangthai Trade Five Knockdowns At ONE 156

Liam Harrison, Tajland PK. Saenchai

JEDNO prvenstvo

Muay Thai meč između Liama ​​Harrisona i Muangthai PK. Saenchai je unio kaos s naletom nokdauna u 90 sekundi.

Harrison i Muangthai borili su se na ONE 156 glavnoj karti u petak. Dva bantam utega isporučena s jednim od najbizarnijih raspona od 90 sekundi koje ćete ikada vidjeti u borbi.

Gledajte kako Harrison i Muangthai divljaju razmjene u nastavku, ljubaznošću novinara MMA Johna Morgana .

Nakon što je ispao, Harrison je uspio proći i zaraditi nokautom u prvoj rundi nad Muangthaijem.

Društveni mediji su podivljali reagirajući na Harrisonovu pobjedu iza leđa u onome što neki nazivaju jednim od najvećih povrataka u povijesti ONE Championshipa.

Harrison je ušao u borbu nakon što je ostvario pobjede nad Brayanom Matiasom i Mohammedom Bin Mahmoudom u ONE prvenstvu.

Harrison protiv Muangthaija bila je daleko od jedine zabavne borbe na karti. U ko-glavnom natjecanju, Smilla Sundell je jednoglasnom odlukom sudaca pobijedila Jackie Buntan za inauguralnu Strawweight muay-thai prvenstvo. Ova pobjeda učinila je 17-godišnjaka najmlađim prvakom u ONE povijesti.

Glavni događaj također je opravdao očekivanja jer je Regian Eersel osvojio JEDAN naslov u kickboxingu lake kategorije nad Arianom Sadikovićem.

Kakva je vaša reakcija na divlju pobjedu Liama ​​Harrisona?